A A A

Szkolenia

 

Instytut Urody Prestige, serdecznie zaprasza na profesjonalne szkolenia z zakresu Makijażu Permanentnego Metodą Piórkową oraz Masażu Ayurwedyjskiego Abhanga.

Odpowiednie zaplecze szkoleniowe powoduje, że uczestnicy mają zapewniony pełen komfort oraz nieograniczony dostęp do profesjonalnych preparatów i sprzętu. W trakcie szkolenia panuje miła i sympatyczna atmosfera, co sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy. Materiały szkoleniowe obejmują część teoretyczną i praktyczną. Kładziemy szczególny nacisk na formę przekazywania wiedzy oraz zajęcia manualne. Szkolenia prowadzimy w grupach 2-4 osobowych lub indywidualnie.

 

Po ukończeniu szkolenia, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe obejmujące zakres wiedzy przekazanej przez instruktora.

 

Szkolenia z zakresu:

 

 

  
 • Makijaż permanentny - METODA PIÓRKOWA (kliknij tutaj)

  Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu.

  Jest to metoda gwarantująca długoletni efekt upiększający, a jej podstawę stanowi podskórna implantacja pigmentu.

  Kosmetycznym celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał naturalną urodę oraz korygował drobne niedoskonałości.

  Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, więc należy dokładnie dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu. Tuż po zabiegu pigment na skórze jest ciemniejszy, a po kilku dniach blednie o około 40-50%.

  Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze od 12 do 20 miesięcy. Wpływ na trwałość makijażu ma jednak wiele czynników, z których najistotniejszym jest układ odpornościowy Klientki. Pigment jest miniimplantem, na którego obecność organizm reaguje indywidualnie. Trwałość makijażu zmniejszają również wszystkie czynniki, które przyspieszają proces odnowy komórkowej (np. częste wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych). U klientek w starszym wieku proces regeneracji komórek jest wolniejszy, dzięki temu makijaż utrzymuje się dłużej.

 • Masaż AYURVEDA ABHANGA (kliknij tutaj)

  AYURVEDA – pochodzi z języka sanskryckiego, gdzie „ajus” znaczy życie, a „verda” wiedzę, mądrośc.

  Ayurveda oznacza: wiedza o życiu, studium życia, życiowa wiedza.

  Ayurveda to jedno z najstarszych i najcenniejszych źródeł wiedzy o człowieku, mówiące nam , że w każdym z nas tkwią wewnętrzne możliwości i piękno oraz potencjał ich urzeczywistnienia. Jest naturalną metodą leczenia, znaną od ponad 5000 lat, spisaną na kartach Sanskrytu ok. 2500 lat temu. Praktykowana stale na południu Indii. W ubiegłym stuleciu zaczęła być poznawana w zachodniej Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Zainteresowanie nią obecnie wciąż wzrasta. Ajurwedyjska wiedza medyczna ujmuje człowieka holistycznie i dotyczy każdego aspektu ludzkiego życia, koncentrując się na zapobieganiu chorobie, a gdy do niej dojdzie usuwa jej źródła, a nie tylko objawy. Medycyna ajurwedyjska nie zajmuje się pojedynczym organem, lecz traktuje ciało i umysł jako całość. Jej istotą jest pełne wyzdrowienie, a nie tymczasowa ulga. Zabiegi Ayurvedy wnoszą w życie człowieka miłość, respekt, łagodność oraz zrozumienie.

  Ayurveda jest źródłem wielu dziedzin, które się na niej opierają, np.:

  - techniki masażu jak refleksoterapia, masaże z użyciem oleju, masaże głęboko wnikające jak aromoterapia, koloroterapia, muzykoterapia, hydroterapia

  - wcześniejsza medycyna orientalna jak ziołolecznictwo, homeopatia, akupunktura, chirurgia

  - wiele nauk ezoterycznych jak astrologia, alchemia