A A A

Szkoleniowiec: Małgorzata Jankowiak

Szkoleniowiec: Małgorzata Jankowiak
  

Szkolenia

 

Instytut Urody Prestige - Akademia Azjatyckich Terapii Manualnych - Małgorzata Jankowiak, kosmetolog, praktyk, szkoleniowiec, certyfikowana terapeutka wielu technik wschodnich terapii i masażu. Podróżniczka zafascynowana ayurvedą oraz medycyną chińską i japońskimi technikami naturalnego liftingu twarzy Kobido. Pasjonatka swojego zawodu od 25 lat. Traktująca swoich klientów oraz uczniów bardzo indywidualnie – bo przecież każdy jest inny!

Serdecznie zaprasza na profesjonalne szkolenia.

Odpowiednie zaplecze szkoleniowe powoduje, że uczestnicy mają zapewniony pełen komfort oraz nieograniczony dostęp do profesjonalnych preparatów i sprzętu. W trakcie szkolenia panuje miła i sympatyczna atmosfera, co sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy. Materiały szkoleniowe obejmują część teoretyczną i praktyczną. Kładziemy szczególny nacisk na formę przekazywania wiedzy oraz zajęcia manualne. Szkolenia prowadzimy w grupach 2-6 osobowych lub indywidualnie.

 

Po ukończeniu szkolenia, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe obejmujące zakres wiedzy przekazanej przez instruktora.

 

Rezerwacja terminu szkolenia następuje poprzez wpłatę 300 zł zadatku , nr konta: 67 1020 5112 0000 7002 0007 8782 , Instytut Urody Prestige

Instytut Urody Prestige Małgorzata Jankowiak

został wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr ewidencyjnym:

2.02/00135/2021
OFERUJEMY SZKOLENIA:

 

 

  
 • KOBIDO Japoński Lifting Twarzy (kliknij tutaj)

  Jeśli chcesz nauczyć się masażu Kobido i otworzyć swoje serce na holistyczne podejście do klienta. To twój wybór szkolenia w mojej pracowni holistycznej Ayurveda and Kobido. To dobry wybór!!! Dołożę wszelkich starań, abyś pokochała tę holistyczną drogę do piękna. Nauczę Cię i pokażę że twoje dłonie są wspaniałym instrumentem do modelowania twarzy. KOBIDO to naturalna droga do piękna jeśli nauczysz się tego masażu to pokochasz go już na zawsze.
 • Rytuał Gua Sha "Botoks Wschodu" (kliknij tutaj)

  Autorskie szkolenie chińskiego masażu Gua Sha,zwanego" botoksem wschodu."Szkolenie to daje kompletne przygotowanie do przeprowadzenia profesjonalnych zabiegów z użyciem płytek Gua -Sha w gabinetach kosmetycznych i spa.
 • Azjatycki Rytuał Piękna "Osaji Jieshi Bian - MANUAL THERAPHY Exclusive Face LIFTING" (kliknij tutaj)

  Rytuał Osaji Jieshi Bian jest autorskim programem azjatyckiego liftingu bez skalpela.Rytuał ten jest receptą na naturalne odmładzanie i przywracanie piękna.Jest to skuteczna metoda azjatyckiego liftingu z użyciem pałeczek Bian.Rytuał jest ponad 90 minutowym programem azjatyckiej pielęgnacji połączonej z masażem liftingująco -drenującym.Efekt liftingujący wzmocniony jest działaniem dwóch cudownych pałeczek wykonanych z kamienia Bian jest to kamień wulkaniczny pochodzący z Chin.Bardzo popularny w Azji ze względu na działanie odmładzające oraz lecznicze.
 • Rytuał Azjatyckiej Pielęgnacji "SARANARII " (kliknij tutaj)

  Rytuał Azjatyckiej pielęgnacji "SARANARII " SZKOLENIE AUTORSKIE czyli Azjatycka pielęgnacja w połączeniu z najbardziej znanym i lubianym masażem wywodzącym się z Chin Qi Gong"

  Autorski Rytuał Azjatyckiej pielęgnacji " Saranarii" jest programem zastrzeżonym,jednak wszyscy certyfikowani kursanci Akademii Azjatyckich Technik Manualnych Małgorzaty Jankowiak mogą za zgodą w/w posługiwać się tą nazwą w swojej pracy zawodowej i używać jej w celach reklamowych. Szkolenie skierowane jest do kosmetyczek, kosmetologów,masażystów,fizjoterapeutów oraz wszystkich którzy rozpoczynają swoją drogę holistycznej odnowy i pielęgnacji.
 • Masaż AYURVEDA ABHANGA (kliknij tutaj)

  AYURVEDA – pochodzi z języka sanskryckiego, gdzie „ajus” znaczy życie, a „verda” wiedzę, mądrośc.

  Ayurveda oznacza: wiedza o życiu, studium życia, życiowa wiedza.

  Ayurveda to jedno z najstarszych i najcenniejszych źródeł wiedzy o człowieku, mówiące nam , że w każdym z nas tkwią wewnętrzne możliwości i piękno oraz potencjał ich urzeczywistnienia. Jest naturalną metodą leczenia, znaną od ponad 5000 lat, spisaną na kartach Sanskrytu ok. 2500 lat temu. Praktykowana stale na południu Indii. W ubiegłym stuleciu zaczęła być poznawana w zachodniej Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Zainteresowanie nią obecnie wciąż wzrasta. Ajurwedyjska wiedza medyczna ujmuje człowieka holistycznie i dotyczy każdego aspektu ludzkiego życia, koncentrując się na zapobieganiu chorobie, a gdy do niej dojdzie usuwa jej źródła, a nie tylko objawy. Medycyna ajurwedyjska nie zajmuje się pojedynczym organem, lecz traktuje ciało i umysł jako całość. Jej istotą jest pełne wyzdrowienie, a nie tymczasowa ulga. Zabiegi Ayurvedy wnoszą w życie człowieka miłość, respekt, łagodność oraz zrozumienie.

  Ayurveda jest źródłem wielu dziedzin, które się na niej opierają, np.:

  - techniki masażu jak refleksoterapia, masaże z użyciem oleju, masaże głęboko wnikające jak aromoterapia, koloroterapia, muzykoterapia, hydroterapia

  - wcześniejsza medycyna orientalna jak ziołolecznictwo, homeopatia, akupunktura, chirurgia

  - wiele nauk ezoterycznych jak astrologia, alchemia