A A A

Radiofrekwencja

 

Jednym z często wykonywanych zabiegów jest RF (ang. radio frequency). Polega on na odpowiednim dawkowaniu fal radiowych, których energia zamieniana jest na ciepło. Przy temperaturze około 40 stopni zwiększa się ukrwienie skóry, dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry. Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie. Dzięki wyjątkowym możliwościom tego urządzenia, w trakcie pojedynczej sesji zabiegowej można zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiotczałą skórę. Rezultaty zabiegu podobne są do liposukcji.
Zabieg można wykonywać na: ramionach, brzuchu, wewnętrznej i zewnętrznej części ud, kolanach, torsie, otłuszczonych plecach. Zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wspomaga modelowanie sylwetki. Zabiegi na twarz wygładzają zmarszczki, zwiększają elastyczność skóry, modelują owal twarzy i poprawią jej wygląd.
Badania udowodniły wysoką skuteczność fal radiowych - Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a efekty widoczne już po kilku wizytach. W zależności od stanu skóry zaleca się wykonywanie 4 - 10 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.
Zastosowanie RF rozpoczęło nową erę w walce z oznakami starzenia skóry i utratą jej elastyczności a także okazało się nieocenione podczas zabiegów modelowania sylwetki. Stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów klinicznych.

Efekty po serii zabiegów na twarz: spłycenie zmarszczek, kurzych łapek, złagodzenie bruzd nosowo-wargowych, poprawa owalu twarzy, zwiększenie gęstości, jędrności i napięcia skóry, zmniejszenie podbródka, likwidacja tzw. „chomików”, wygładzenie blizn, zmniejszenie "worków" pod oczami. Optymalny efekt widoczny będzie po serii zabiegów utrzymywać się będzie przez 3-4 lata. Fale radiowe poprzez nagrzanie tkanki tłuszczowej działają skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe), rozpuszczając je. Świetnie wpływają na redukcję lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, napięcie, ujędrnienie i redukcję obwodów ciała.

Efekty po serii zabiegów na ciało: wyszczuplenie i wymodelowanie ciała, redukcja cellulitu, ujędrnienie ciała, likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu, udach i ramionach, podniesienie pośladków, wysmuklenie talii, odmłodzenie rąk i stóp, zmniejszenie blizn i rozstępów.

 

Cena zabiegu ustalana po konsultacji dermakosmetycznej.

 

PROMOCJA!  Przy zakupie pakietu dodatkowo mezoterapia gratis.