A A A

  

Karta Upominkowa

Prezent na każdą okazję - Karta Upominkowa !

 

Proponujemy Państwu możliwość zrobienia wSPAniałej, niezapomnianej niespodzianki .

Karta Upominkowa to fantastyczny pomysł na ciekawy i niebanalny prezent. Oryginalny sposób aby komuś bliskiemu sprawić dużo radości.

 

To również idealny prezent dla partnerów biznesowych, doskonały sposób motywowania i wynagradzania pracowników.

 

Zawartość Prezentu Prestige Day Spa, mogą stanowić wszystkie dostępne w naszej ofercie usługi - dowolnie skonfigurowane i dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

 

Kartę Upominkową można nabyć na miejscu w siedzibie firmy lub wirtualnie. Aby skorzystać z opcji wirtualnej, należy, po wybraniu określonego rodzaj zabiegu, przesłać na nasz adres mailowy (biuro@prestigedayspa.pl) nazwę zabiegu, dane adresowe osoby obdarowanej na które, karta upominkowa zostanie wysłana oraz dokonać wpłaty na nasze konto. Po otrzymaniu wpłaty karta upominkowa zostanie niezwłocznie wysłana do adresata listem poleconym (istnieje możliwość odbioru osobistego). Osoba obdarowana musi skontaktować się z Instytutem Urody w celu ustalenia daty realizacji wybranego zabiegu w dogodnym dla siebie terminie.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej Strefy Ayurweda Holistic, wszystkich tych którzy potrzebują relaksu, wyciszenia, pozytywnej energii i harmonii. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz zabiegów holistycznych, rytuałów Spa oraz zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej.

Nasza oferta została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, oczekujących fachowej porady i widocznych efektów zabiegów.


Najpopularniejsze propozycje zabiegów upominkowych, to:


- masaż Ayurweda Abhanga

- masaż Kobido - japoński lifting twarzy

- rytuały Spa Decleor

- pakiet Spa - Czekoladowa Przygoda

- pakiet Aroma Spa


W razi pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

tel. 607 662 733

mail: biuro@prestigedayspa.pl

 

 

Instytut Urody Prestige, nr konta: 67 1020 5112 0000 7002 0007 8782