A A A

  

Shiren Poring Method - Kwas Hialuronowy

Pokonaj zmarszczki bez użycia igły – polecamy innowacyjną metodę na zwalczanie oznak starzenia SHIREN PORING METHOD aby przywrócić skórze magię młodzieńczej urody. Innowacyjna Metoda SHIREEN PORING METHOD, została opracowana w Niemczech przez firmę Injex Pharma AG, lidera w dziedzinie produkcji i sprzedaży wstrzykiwaczy ciśnieniowych bez igły. Zdobywa obecnie ogromną popularność w Europie Zachodniej (Niemcy, Wielka Brytania, Holandia). W Polsce, natomiast, jest absolutną nowością.

Kuracja ta oparta jest na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie opracowanej formuły kwasu hialuronowego. Ma on działanie wiążące wodę w macierzy komórkowej, co powoduje zahamowanie procesu jej utraty i zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, a w efekcie jej wygładzenie. Sam zabieg wstrzykiwania roztworu jest właściwie bezbolesny, bowiem narzędzie PoreJet jest urządzeniem bezigłowym, a substancja Fluid One lub Fluid Plus wstrzykiwana jest pod ciśnieniem bezpośrednio do skóry właściwej. Wstrzykiwacz Shireen PoreJet, można inaczej nazwać strzykawką bez igły. Preparat wstrzykiwany pod ciśnieniem za pomocą Shireen PoreJet, rozprowadza się pod skórą w kształcie stożka i wchłania się o wiele lepiej i szybciej niż przy użyciu igły. Energia mechaniczna działania sprężyny i specjalnego tłoku wstrzykiwacza umożliwia pod dużym ciśnieniem szybko, lecz płynnie przeprowadzić bardzo cienki strumień substancji przez naskórek, bez nakłuwania igłą. Otwór w ampułce Poring-Method ma zaledwie 0,17 mm, czyli dwukrotnie mniejszy od najmniejszej igły insulinowej.

Dostępne są dwa preparaty do wstrzykiwania przy pomocy Shireen PoreJet:

  • Preparat Fluid One jest to substancja oparta na formie nieusieciowanej kwasu hialuronowego, jest to błyskawiczny środek nawilżający z delikatnym efektem wypełnienia stosowanym na zmarszczki, zwiększającym gęstość i elastyczność skóry. Dodatek mannitolu, naturalnego alkoholu cukrowego, w składzie kwasu hialuronowego znacznie spowalnia jego rozkład, co zwiększa długotrwałość efektu.
  • Natomiast drugi preparat Fluid Plus jest oparty na usieciowanej postaci kwasu hialuronowego, dlatego jego głównym efektem jest wypełnianie zmarszczek. Najlepiej zaleca się stosowanie mieszanki tych dwóch preparatów ponieważ działanie wzajemnie się uzupełnia. Z jednej strony mamy efekt wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym, a jednocześnie zapewniamy naszej skórze rewitalizację, poprawę jej nawilżenia i gęstości, a systematyczne podawanie do skóry nieusieciowanego kwasu hialuronowego przedłuża trwałość wypełnienia.
  • Zalety Shiren Poring Method:

    łatwość w użyciu, prostota stosowania, natychmiastowy efekt - świeży młodzieńczy efekt skóry, brak skaleczeń i stresu w odróżnieniu od rozwiązań z igłą, optyczny efekt wypełnienia.

    Cena zabiegu ustalana po indywidualnej konsultacji