A A A

Makijaż Permanentny

Małgorzata Jankowiak – założycielka Instytutu Urody Prestige, kosmetolog, szkoleniowiec z ponad 25 letnim doświadczeniem. Od wielu lat uczestniczy w seminariach i sympozjach w Polsce i zagranicą , podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Moja praca jest moja pasją, a każdy klient jest wielką indywidualnością, dlatego też słucham, obserwuję, każdy człowiek ma inne potrzeby, preferencje, którym staram się na co dzień w mojej pracy sprostać.

Jesteśmy firmą, której misją jest promowanie makijażu permanentnego brwi wykonywanego w sposób naturalny
Takie możliwości daje nam innowacyjna metoda piórkowa. Makijaż permanentny brwi, powinien zawsze pozostać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, zatem należy dokładnie dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu. Po zabiegu pigment w skórze jest ciemniejszy, a po 2-3 tygodniach staje się jaśniejszy. Trwałość makijażu permanentnego zależy od wielu czynników, z których najistotniejszym jest układ odpornościowy klienta. Pigment jest implantem, na którego obecność nasz organizm może różnie zareagować. Na trwałość makijażu może mieć wpływ nadmierne opalanie, sauna, basen, przyjmowanie leków np. sterydowych, zabiegi kosmetyczno-medyczne (częste złuszczanie). Posiadanie makijażu permanentnego obliguje do jego odpowiedniej pielęgnacji. Pigmenty stosowane przez nas posiadają atesty i badania, są sterylne, nie zawierają substancji rakotwórczych oraz są odporne na działanie promieni UV. Obraz włosa uzyskany w naszej metodzie piórkowej jest bardzo realistyczny. Pigmentacja jest bezbolesna, a proces gojenia bardzo szybki bez powikłań i nadmiernej opuchlizny i podrażnień. Zabieg makijażu permanentnego wykonywany jest w 100% sterylności, z zachowaniem najwyższej higieny. Procedura zabiegowa składa się z kilku etapów: wywiadu (wskazania i przeciwwskazania), pomiar i rysunek brwi, odpowiednie dobranie pigmentu, znieczulenie miejscowe. Czas wykonania makijażu łącznie z wywiadem medycznym to około 2 godz.
Zadzwoń, umów się na bezpłatną wizytę konsultacyjną – tel. 607 662 733
  • Makijaż permanentny metodą piórkową TAFFY

    Zastosowanie tej nowej, innowacyjnej metody, pozwala na: rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, wykonanie kreski na powiekach (uzyskany pojedynczy włos brwi tą metodą jest jak naturalny, bardzo cienki i trwały).

    Metoda jest tak doskonała, że trudno odróżnić czy jest to makijaż czy naturalne brwi.