A A A

  

Medical Oxygen Theraphy CO2 (GENEO) nowość !

Medical Oxygen Theraphy CO2 (Geneo) to przełomowy, błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny 3 w 1 wykorzystujący biologiczne mechanizmy organizmu, aby uzyskać młody i promienny wygląd. Pierwszy etap to silne dotlenienie skóry, które jest podstawą funkcjonowania mechanizmów Anti-Aging i zwalczania wolnych rodników. Następny to złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka, który usuwa wszelkie zanieczyszczenia i umożliwia młodszym komórkom łatwiejsze wchłaniane składników odżywczych. Ostatni etap polega na wchłanianiu substancji aktywnych zawartych w zaaplikowanym preparacie takich jak: kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

W zależności od potrzeb i problemu wybierane są dostępne preparaty: odmładzające (NeoRevive) lub rozjaśniające i odżywiające (NeoBright).
Wskazania: - szara, atroficzna i zmęczona cera - rozszerzone pory - przebarwienia - wiotka i przesuszona skóra twarzy, szyi, dekoltu i dłoni Efekty : - rozświetlenie i promienny wygląd - naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry - wyrównanie kolorytu - zmniejszenie porów W przypadku preparatu NeoRevive dodatkowo występuje ujędrnienie skóry i redukcja zmarszczek, a dzięki zastosowaniu NeoBright likwidacja przebarwień i poprawa gęstości. Już po jednym zabiegu widać wyraźną różnicę – skóra jest odświeżona, rozjaśniona i wyraźnie wygładzona. Przyspieszają procesy regeneracji skóry, co powoduje polepszenie jej nawilżenia i napięcia. W celu osiągniecia bardziej spektakularnych i długotrwałych efektów zaleca się wykonanie serii minimum 4. zabiegów. Procedura świetnie się sprawdza na dzień przed wielkim wyjściem – skóra od razu wygląda świeżo i promiennie.

Zabieg:

Na głowicę aplikatora mocuje się kapsułkę i aplikuje aktywne składniki na skórę. Następnie uwolnione mikrogranulki złuszczają naskórek i usuwają zanieczyszczenia. Tak przygotowana skóra jest gotowa, aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie. Masaż jest bezbolesny. Skóra może być delikatnie zarumieniona. Od razu można wrócić do codziennych aktywności.

Przeciwwskazania do zabiegu:

choroby nowotworowe, ciąża lub karmienie, wszelkie aktywne zmiany na skórze: egzema, wysypka, obrzęk, przerwana ciągłość skóry, oparzenia, aktywny trądzik, łuszczyca, aktywna opryszczka , cukrzyca , zaburzenia krążenia.